Якщо ображають дитину

КОНЦЕПЦІЯ
«гарячої» лінії  «Якщо ображають дитину»

Розташування телефону «гарячої» лінії: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 83/2, Дніпропетровський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Телефон «гарячої» лінії: (056) 370-48-19

Режим роботи: з 9.00 до 17.00

Обґрунтування необхідності: на виконання доручення Президента України від 15 березня 2012 року № 1-1/598  щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами вразливих категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та своєчасного надання їм підтримки, розпорядження голови облдержадміністрації від 26.03.2012 № Р-182/0/3-12 «Про вдосконалення роботи з сім’ями»   здійснюються відповідні заходи стосовно попередження  і раннього  виявлення проблем.

Телефон «гарячої» лінії дозволить оперативно отримувати інформацію від громадян і вживати відповідні попереджувальні заходи.

Мета: своєчасне надання допомоги дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Ресурсне забезпечення : працівники Дніпропетровського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, волонтери з числа громадських організацій.

Організація управління та контролю за роботою телефону «гарячої» лінії: за інформацією, отриманою за телефоном, буде здійснено відповідне реагування та направлення повідомлень до органів внутрішніх справ, служб у справах дітей, центрів соціальних служб відповідних територій.

Очікувані кінцеві результати: зниження кількості дітей, які зазнали жорстокого поводження.