Виставка-конкурс «Таланти вечірньої школи»

12 лютого у школі відбулась виставка-конкурс «Таланти вечірньої школи» у рамках концертної програми до Дня закоханих «Все начинается с любви…».

На виставці були представлені вироби ручної роботи різноманітних технік учнів, вчителів та працівників вечірньої школи: директора  Савіновскої Світлані Олександрівни,  завгоспа  Демченко Людмили Вікторівни,  чудові в'язані вироби  вчителя художньої культури Кузьменко Еліни Петрівни, в'язані серветки вчителів української мови та літератури Опанасенко Людмили Анатоліївни та російської мови і літератури Шиповалової Людмили Опанасівни, роботи вчителя фізики Куща Григорія Васильовича.

Активну участь у виставці взяли учні 9-А класу (класний керівник Кущ Г.В.): Двеноцева Е., Сін Ф., Дрозд К., Мурадова К., Радченко О., Жиляєв О., Костирко І.; учні 12-В класу (класний керівник Шиповалова Л.О.): Мілкова Ю., Усенко Н., Паболкова Л., Власов В., Поліщук Я.

Як кажуть, талановита людина-талановита у всьому, тому ми підготували ще й концертну програму: учні та вчителі читали вірші, співали пісні про кохання, про любов до своєї країни, до рідного міста. Гості святкового концерту почули історії кохання Ромео та Джульєтти, Орфея і Еврідіки, ліричні вірші Едуарда Асадова. Ведучими святкової програми були: Кузьменко Е.П., вчитель художньої культури, та учениця 12-В класу, Мілкова Юлія.

Про кожного учасника нашої програми можна розповідати багато і у найвищому ступені. Тому що не можна не захоплюватись  їх працьовитістю та відданістю високому мистецтву. Ми щиро вдячні всім учасникам за їх виступ, віримо у їх подальший успіх і маємо надію, що вони ще не раз порадують нас своїми талантами.

Вечірня школа має таланти:

Співаки і музиканти,

Віртуози-танцюристи,

Ну, хіба ж ми не артисти?