Відкритий захід

Відкритий захід «Історичні пісні та думи»

8 грудня відбувся відкритий захід «Історичні пісні та думи», який підготувала та провела вчитель художньої культури Кузьменко Еліна Петрівна.

Цікаво було згадати певні історичні події, що відбувались в Україні,  дізнатись про відомих кобзарів та лірників, які виконували думи в XV - XVIІ ст., адже  українські думи та історичні пісні — одна з найважливіших складових частин української народної творчості.

Джерела найдавніших історичних дум, що дійшли до нас у запису, слід шукати в епоху ХІV - XV ст., коли грабіжницькі набіги кочових орд на Україну були особливо активними.

В заході взяли участь учні та вчителі школи. Ми всі разом поспівали козацькі пісні, а також улюблені пісні минулих років під акомпанемент Еліни Петрівни.

Особливу подяку хочеться оголосити учням 10-А класу Зайченко Вірі та Прісняковій Оксані, а також учню 11-Б класу Карпенко Олексію, який дуже чуйно виконав пісню «Мамо».