Телефонна "гаряча" лінія "Якщо ображають дитину"

Відповідно до листа Дніпропетровського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 01.09.2015 № 399 «Щодо інформування про телефонну «гарячу» лінію «Якщо ображають дитину» департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє.

У Дніпропетровському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за телефоном (056)370-48-19 працює телефонна «гаряча» лінія «Якщо ображають дитину» з питань порушення прав та інтересів дітей.

Режим роботи «гарячої» лінії з 9.00 до 17.00 у робочі дні.

З метою попередження насильства та на виконання Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини до 2016 року» просимо розмістити вказану інформацію в установах та закладах освіти області.