Стаття про школу

Комунальний заклад освіти «Вечірня (змінна) середня загальноосвітня школа № 4» Дніпропетровської міської ради 1 вересня 2016 року відзначила 14 років свого існування.  Весь цей час її очолює директор – Савіновська Світлана Олександрівна.

За цей період школа досягла певних успіхів у своєму розвитку, створенні власного іміджу, індивідуального стилю завдяки людям, які в ній працюють, незалежно від своєї посади.

На сьогодні в школі викладають 11 вчителів, більшість з яких працює з дня заснування  закладу.

Вечірня школа плідно працює над реалізацією проекту «Здоров'я через освіту», з яким брала участь у виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті» у м.Києві та отримала подяку й диплом Міністерства освіти й науки України за активне упровадження інноваційних технологій в освітній процес.

Постійно здійснюється робота щодо реалізації шкільних програм «Розвиток духовної культури різновікової учнівської молоді вечірньої школи» та сталий розвиток через викладання предметів навчального плану та діяльність факультативних курсів.

У школі активно діють такі структури: волонтерська група «Джерело», ПРЕС-центр шкільного самоврядування, Центр збереження здоров'я, наукове товариство учнів «ШАНС», а також функціонують превентивні курси «Екологічні проблеми міста» та «Захисти себе від ВІЛ».

ПРЕС-центр шкільного самоврядування у тісній взаємодії з редколегією шкільної газети «Вечірній вісник» працюють над випуском адресної продукції різної спрямованості – буклети, брошури, календарі, закладки тощо.

Шкільна волонтерська група «Джерело» бере активну участь у проведенні акцій щодо пропаганди здорового способу життя серед учнів, батьків, соціуму школи та Самарського району, постійно відвідує мешканців Придніпровського геріатричного пансіонату у рамках Дня інвалідів, надаючи їм допомогу продуктами, речами…, просто теплим словом.

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів школи є одним із провідних заходів. Вечірня (змінна) середня загальноосвітня школа № 4 є центром районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Учнівська молодь вечірньої школи щороку з великим бажанням бере участь у міських та Всеукраїнських конкурсах різної направленості. Так, з 2012 року стала традиційною участь учнів школи у міському конкурсі творів «Я пойду в театр, если…», призерами якого вони неодноразово ставали.

Учні нашої школи є лауреатамиВсеукраїнськогомовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2013р.), Всеукраїнського конкурсу  дитячої творчості «Податки очима дітей» (2012р.), Міжнародного конкурсу «Шануймо Україну» (2014р.).

2015 року учениця школи отримала диплом за ІІ місце у міському дитячому конкурсі літературних творів та комп’ютерних презентацій «Д. Яворницький – видатна людина нашого краю та країни», який проводився до 160-річчя Д.Яворницького.

Вчителі нашої школи щороку отримують сертифікати за участь у Всеукраїнському конкурсі«Творчий вчитель – обдарований учень».

Традиційною стала виставка-конкурс «Таланти вечірньої школи», в якій беруть участь працівники закладу, вчителі, учні, їх батьки та друзі.

Найяскравіші зірочки вечірньої школи з 2013 року отримують заслужене визнання Самарським відділом освіти у номінації «Джерело яскравих особистостей»  (Дроздов  Станіслав, Лось Вадим, Мілкова Юлія).

2014 року Пшеничних Валентина Іванівна, вчитель хімії, стала Лауреатом ІІ премії «Працівник освіти України» Всеукраїнського благодійного фонду «Вдячність. Визнання. Надія». У 2016 році директор школи Савіновська Світлана Олександрівна та заступник директора  з навчально-виховної роботи Горбачова Світлана Василівна нагороджені медаллю«Лауреат ІІ премії «Працівник освіти України» Всеукраїнського благодійного фонду «Вдячність. Визнання. Надія».