Участь вечірньої школи у конкурсі "Дмитро Яворницький — видатна людина нашого краю та країни"

Підсумки дитячого творчого конкурсу «Дмитро Яворницький — видатна людина нашого краю та країни»

Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького до 160-річного ювілею Д.І. Яворницького оголосив конкурс з метою популяризації спадщини видатного вченого нашого краю та країни, подвижницьке життя якого є прикладом видатного служіння Батьківщині, невичерпним джерелом виховання підростаючої покоління, а також за для активізації виявлення нових творчих обдарувань, всебічної підтримки літературно обдарованої молоді, в тому числі створення умов для поширення результатів творчості, поглиблення здорової творчої конкуренції, можливість створення кола спілкування для людей, що присвячують літературній діяльності.

Всього у період з 1 вересня до 20 жовтня 2015 р. організаційний комітет конкурсу отримав 100 дитячих робіт в усіх номінаціях. Після їх розгляду журі конкурсу у складі завідуючої Меморіальним будинком-музеєм Д.І. Яворницького Тимошенко Я.П, української поетеси, перекладача, члена Національної спілки письменників України Степовички Л.Н. та головного методиста з питань викладання історії та суспільних наук Науково-методичного центру управління освіти і науки Дніпропетровської міської ради Епіка М.М. визначило найкращі роботи у номінаціях «Прозовий твір», «Поезія», «Комп’ютерна презентація» у двох вікових категоріях: до 13 років, від 13 до 17 років.

КЗО «Вечірня середня загальноосвітня школа № 4» ДМР також приймала участь та стала лауреатом конкурсу  з комп’ютерною  презентацією яку виконала учениця 10 класу Плужніченко Марія Олександрівна.

Нагородження лауреатів конкурсу дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів та пам’ятними подарунками відбудеться 12 листопада о 14-й годині у Меморіальному будинку-музеї Д.І. Яворницького. Учасники заходу почують найкращі твори та вірші у авторському виконанні, на великому екрані побачать найбільш цікаві комп’ютерні презентації, а також отримають можливість познайомляться з відомою українською поетесою, перекладачем, членом Національної спілки письменників України Лесею Степовичкою, яка презентує лауреатам творчого конкурсу свою нову поетичну збірку.

Новини міста та регіону   http://gorod.dp.ua/news/110490