нагородження учнів

Взимку 2017 р. восьмеро учнів 10-А класу взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді «Олімпус» з історії та української літератури (зимова сесія 2017).

І ось днями прийшли результати та призи для учасників олімпіади. Треба сказати, що наші учні виявилися дуже розумними, адже показали кращі результати з-поміж великої кількості учасників зі всієї України.

З історії наші розумники посіли 5 місце, а з української літератури взяли 3 та 5 місця.

Призами у вигляді книжки та дипломами лауреата нагороджено:

3 місце – Дрозд К., Зайченко В., Преснякова О., Баракат А.

5 місце – Хорошун О., Ситнік О., Хмара М.

Організаторами шкільного туру «Олімпуса» стали заступник директора з НВР Карлик Валентина Яковлівна та вчитель української мови та літератури Опанасенко Людмила Анатоліївна, яких теж нагороджено дипломами.

Ми щиро вітаємо наших учнів з отриманими результатами! Так тримати! Будьте розумними та кмітливими! А вчителям вдячні за якісну підготовку учнівської молоді, що змогли на високому рівні представити нашу школу.