Безпечний інтернет

Відповідно до листа Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі від 18.02.2013 № 199/5-06/02/450-12-15Ев/р «Щодо інформування про рішення Національної Комісії від 31.01.2013 №33», листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 18.03.2013 № 1225/0/211-13 «Про виконання рішення Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі від 31.01.2013 №33» управління освіти та науки міської ради повідомляє.

Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі розглянуто документи та матеріали щодо відповідності чинному законодавству про захист суспільної моралі комп’ютерних ігор «Fеаr», «Fеаr 2», «Fеаr 3», «Роstal 2: Раздели боль» та встановлено, що зазначені ігри містять елементи насильства та жорстокості, отже відповідно до статті 2 Закону України «Про захист суспільної моралі» можуть розповсюджуватись на території України виключно за умов дотримання обмежень, встановлених законодавством.

З метою унеможливлення доступу школярів через мережу Інтернет до комп’ютерних ігор «Fеаr», «Fеаr 2», «Fеаr 3», «Роstal 2: Раздели боль», що містять елементи насильства й жорстокості, необхідно додатково здійснити заходи щодо фільтрації контенту, несумісного з навчальним процесом.

7 лютого - День безпечного Інтернету!

В Україні цей день відзначається вже четвертий рік поспіль завдяки ініціативи компанії «Майкрософт Україна». З моменту заснування були проведені сотні активностей, спрямованих на захист дітей в Інтернеті. Основні серед них – це запуск освітнього сайту «Онляндія –безпечна веб-країна», на якому всі бажаючі можуть отримати необхідну інформацію, приєднатися до руху й зробити свій посильний внесок у вирішення . За підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, члена Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті 07 лютого 2012 року в навчальних закладах України будуть проведені виховні заходи на тему безпеки дітей в Інтернеті.

Тут ви зможете знайти матеріали, завдяки яким діти зможуть освоїти основи безпечної роботи в Інтернеті.

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти презентує новостворений навчально-методичний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів «Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі» (авт. Кочарян А.Б., Гущина Н.І.), який висвітлює використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі, містить статистичні дані про використання молоддю мережі Інтернет. Окремим розділом подаються методичні рекомендації для вчителів з формування у дітей компетенцій грамотного використання Інтернет-ресурсів. «Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі»

Листи:

Спеціалізовані веб-ресурси:

Програмне забезпечення для блокування небажаної
інформації на сайтах:

TMeter